Pagina 4 din 6 PrimulPrimul ... 23456 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 31 la 40 din 53

Subiect: Rapoarte

Meșteșugar chebeleu's Avatar
    Data înregistrării
    28.12.2008
    Locație
    Nicosia (CY)

Implicit Re: Rapoarte

Citat În prealabil postat de l-g Vizualizare mesaj
    @hitman

Da, serverul a fost pierdut in momentul in care pe ww-ul Unity nu a vrut sa stea nimeni dintre cei cu experienta, restul nu mai conteaza.
    Adevarat.

Legat de 1 vs 1, daca intru la 2 saptamani dupa tine cu romanii sau dacii e egal ;).
    Daca intri la 2 saptamani dupa mine nu apuci sa scoti nici satul 2.
    PS: 1 vs. 1 nu inseamna si cele N la puterea patru conturi care joaca pentru tine.

Cum spuneam mai sus, daca era echipa pe ww-ul Unity, altul era rezultatul, nu stiu cine castiga, dar era mult mai strans.
    Serverul nu a fost pierdut acum 4 luni, acum 4 luni ne bateam cu se-ul si era ok pentru NE. In acest timp sw s-a facut ca se bate cu nw si au scos def si armate.
    Correct , NE a atacat in SE cum atac eu satele natarilor si fermele din SW stiind ca nu vor opune rezistenta, SE un cadran decimat cu lideri care au sters conturile dupa artefacte. Daca va considerati atat de buni de ce nu ati atacat in SW? Ahh , distanta prea mare? prea putini spioni in SW ? Am inteles.. nu aveati conturi suficiente sa puteti face lansarile voastre nocturne cand lumea doarme si era riscand ca nu mai va luptati cu fermele nu?
    Cred ca NW ne-a pus noua de 5 ori mai multe probleme decat va pus SE voua dupa artefacte.

PS: Daca ramaneau liderii din SE in continuare acuma nici macar n-ar mai fi existat pe server marele Rays care ataca noaptea cu viteza jucatorii care n-au nici o sansa sa se apere dupa ce in prealabil sa asigurat ca toata lumea doarme !!!

Optiti-va in a va da rotunzi mai rotunzi decat sunteti.
    Mersi

Chebe
    s2.RO / 2008-2015 [PHOENIX] chebeleu / hitman ; s5.RO / 2010-2012 [OBLIC] Darksoul
    s5.COM [ REF ] Dargo ; Tournament Final 2013 - 2017 [DACIA] Chebe / Kara

Sătean
    Data înregistrării
    08.05.2007
    Locație
    London / U.K.

"Nw din pacate incapabili sa construiasca armate de atac, defense, sa conceapa planuri de atac sau sa execute"
    nu ar fi mai frumos sa astepti sa se termine serverul inainte de a-ti vorbi aliatii de rau?
    nusica

Fermier
    Data înregistrării
    04.02.2014

[...]

[Mesaj editat de CM Yaenara> Te rog nu jigni alți jucători]
    Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 07.05.2015 la 22:35:41.

Banat
    Data înregistrării
    25.03.2008

@hitman

Pot sta in protectie pana la sat 2, deci apuc. Legat de conturi suport, nu am cu nici unul in plus fata de ce ai tu.
    Legat de s2, se-ul [...] Era frumos, macar un pna sa am cu ei pentru a putea sa iti testez abilitatile de clarvazator. Daca ramaneau pe server liderii se, adica Bp si Revontulet [...], acum in sw nici iarba nu mai crestea.

@nusica

Nu vorbesc de rau pe nimeni, a spune un adevar nu inseamna a-l vorbi de rau pe altul. Vorbesc la subiect. Adu-mi contaargumente ca nu e asa cum zic eu.

[...]

Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 07.05.2015 la 22:35:08.

Data înregistrării
    28.12.2008
    Locație
    Nicosia (CY)

@hitman
    Pot sta in protectie pana la sat 2, deci apuc.
    gresit, mai informeaza-te. Protectia pana la sat 2 a fost experiementala pe serverul aniversar de anul trecut s2.

@hitman
    Legat de conturi suport, nu am cu nici unul in plus fata de ce ai tu.
    Am 1 singur cont al meu pe care joc si am 2 prieteni care m-au ajutat si ma ajuta.
    Restul prietene, sunt prietenii mei care m-au urmat in timp, jucatori care joaca alaturi de mine de peste 3-4 servere.
    Cauta in arhiva dupa Iepurash aka Mokus , cauta dupa Usturoi , Eneas , acelasi_83 , mariokfe si ai sa vezi oameni , NU CONTURI.

@hitman
    Daca ramaneau pe server liderii se, adica Bp si Revontulet [...], acum in sw nici iarba nu mai crestea.
    Sa inteleg ca asta e valoarea ta ? sa te iei la tranta 3 cadrane (toate trei mai mari numeric ) cu SW ? Asta intelegi tu despre "Sa iti arat eu tie cine e sefu" ? Bp e lider in viziunea ta ? trist... foarte trist din partea unui jucator ca tine.

Sincer cu fiecare comentariu ma dezamagesti tot mai mult. Eu am demonstrat si anul trecut si in toti anii in care i'am jucat pe s2 ceea ce stiu atat pe partea de defensiva cat si ofensiva iar cei care au jucat alaturi de mine sau impotriva mea iti pot spune mai multe.
    Intreaba-ti aliatii sau colegii despre jucatorul Hitman si despre personajul Hitman si ai sa fi surprins de multe aspecte.

Diferenta intre mine si tine este ca eu sunt jucatorul de echipa si tu esti haicudul care cauta faima personala.
    Pentru mine subiectul este incheiat , nu ma face sa spun mai multe decat trebuie ca iti vor mai cadea cateva stele.

O zi faina sa ai Gabi.
    Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 07.05.2015 la 22:36:23.
    s2.RO / 2008-2015 [PHOENIX] chebeleu / hitman ; s5.RO / 2010-2012 [OBLIC] Darksoul

Banat
    Data înregistrării
    25.03.2008

@hitman

Atunci fondez in protectie, e ok?
    Si eu aici sunt coplayer, intru pe contul Rays si la 1 sitter, am doi-trei defensivi (doar unul intrat de la inceput cu mine). Restul nu cunosc, nu am jucat ro2 decat acum niste ani buni. Iti dai seama ca nu am habar de s2 din moment ce nu am auzit de "a-ti", sau de calitatile tale de a anticipa realele. Nu contest faptul ca nu ai fi un jucator peste medie, dar acum nu vorbim de pe pozitii de egalitate. sw aici are traditie, mai joaca dintre cei vechi cativa, mai multa experienta, mai multa implicare si rezultatul se vede. E ca si cum tu ai fi intrat pe s1 acum 3-4 ani singur cu 2 defensvi dupa tine fara sa cunosti pe nimeni.
    Sa intreb de tine sau de cadranul sw? Cand ai echipa si adversari slabi castigi. Cand ai echipa dar adversari buni pierzi (vezi Squad).
    Ti-am mai explicat si pe privat am intrat aici coplayer sa joc o saptamana, am jucat ca soldat care incearca sa catapulteze niste adversari si nimic mai mult. Cand mi s-a cerut un sfat l-am dat cu cea mai mare placere, daca s-a respectat nu a depins de mine. Nu am de ce sa fiu suparat ca pierde Ne-ul, nu m-am implicat cu nimic, am atacat si atat.
    Glorie personala? Pai ca pe tine, abia mai ma atrage jocul asta, am castigat o finala, locuri 1 ofense destule, ww pe contul meu....revino-ti.

Data înregistrării
    28.12.2008
    Locație
    Nicosia (CY)

@hitman

Atunci fondez in protectie, e ok?
    Hai sa o lasam balta :)

@hitman
    E ca si cum tu ai fi intrat pe s1 acum 3-4 ani singur cu 2 defensvi dupa tine fara sa cunosti pe nimeni.
    Adevarat.

@hitman
    Sa intreb de tine sau de cadranul sw? Cand ai echipa si adversari slabi castigi. Cand ai echipa dar adversari buni pierzi (vezi Squad).
    Intreaba de mine ce am facut pentru PHOENIX sau intreaba PHOENIX ce inseamna hitman pentru ea ca alianta.
    Eu cu Squad am fost aliat , nu m-am batut , din nou vorbesti fara sa stii.Atacurile de final au fost doar de parada deoarece serverul era castigat.

@hitman
    Glorie personala? Pai ca pe tine, abia mai ma atrage jocul asta, am castigat o finala, locuri 1 ofense destule, ww pe contul meu....revino-ti.
    Adevarat, nu ma mai atrage jocul deloc dar am jucat aceasta runda pentru prieteni , pentru cei care aveau nevoie de ajutorul meu , pentru cei care au avut de-a lungul timpului incredere in mine. Pentru ei am jucat , nu pentru mine.

Mi-a mai ramas 1 singur lucru de demonstrat si anume sa-i demonstrez prietenei mele ca voi renunta DEFINITIV la acest joc.

O seara faina sa ai.
    Chebe
    Ultima modificare efectuată de chebeleu; 07.05.2015 la 20:17:03.

Banat
    Data înregistrării
    25.03.2008

Citat În prealabil postat de chebeleu Vizualizare mesaj
    Mi-a mai ramas 1 singur lucru de demonstrat si anume sa-i demonstrez prietenei mele ca voi renunta DEFINITIV la acest joc.

Cu siguranta ar fi mai fericita :))). Eu as mai juca pentru ca travianul e fain, dar cei care il joaca de vreo 2 ani......
    Daca as gasi un server unde nu se aliaza cadranele intre ele in saptamana 1, [...], unde acel server nu e serverul secundar al unui no name care pe alt server e aliat cu adversarul de pe serverul secundar [...] etc. probabil as mai juca. Cred ca si tu ai juca un astfel de server.
    Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 07.05.2015 la 22:37:56.

Banat
    Data înregistrării
    14.01.2015

Nu trebuie sa joci neaparat pe s2 ca sa afli cam ce lideri sunt. [...] Cunosc toate personajele de pe acel server,iti confirma shev daca ai nevoie,si era un server de castigat pentru NE,nu poti folosi ca scuza ca nv-ul.acolo erau o mana de oameni,incepatori,in mod normal nu aveai de ce sa iti pui sperante in el.
    Sa spui ca iti doresti un server unde nu sunt cadranele aliate din prima saptamana iar in alt post sa spui ca iti legai sperantele de nv ... [...]

[...]

Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 07.05.2015 la 22:40:02.

Banat
    Data înregistrării
    26.05.2012

Citat În prealabil postat de Charlie Vizualizare mesaj
    Nu trebuie sa joci neaparat pe s2 ca sa afli cam ce lideri sunt. [...] Cunosc toate personajele de pe acel server,iti confirma shev daca ai nevoie,si era un server de castigat pentru NE,nu poti folosi ca scuza ca nv-ul.acolo erau o mana de oameni,incepatori,in mod normal nu aveai de ce sa iti pui sperante in el.
    Sa spui ca iti doresti un server unde nu sunt cadranele aliate din prima saptamana iar in alt post sa spui ca iti legai sperantele de nv ... [...]

Chestia a fost ca nu cunosteam oamenii din NV, observasem doar ca nu prea se comunica intre cadrane...abia s-au scos rapoartele cu armatele de la ei si ma gandesc si eu acum..daca nu doreau sa atace cu noi [...] de ce nu au facut un plan separat sau aveau de gand sa stea cu ele pe cont?Pai sa fi stat, si asa n-am vazut nimic spectaculos de ei, si faptul ca a trebuit sa bag la atac niste armate de la ei(care oricum erau mici) m-a facut sa regret, daca stiam de la inceput ce oameni sunt mai bine dadeam doar cu ce avea NE-ul si nu ma durea capul.

[...]

Pe scurt, daca stiam ce raspuns voi primi din NV, nu ii bagam in plan.

Edit: E ultimul post care il mai fac in legatura cu cei din NV, le oferim prea multa atentie si deja s-a inteles cum a stat treaba.

[Mesaj editat de CM Yaenara> Te rog respectă regulamentul jocului și al forumului]
    Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 08.05.2015 la 00:04:10.

Pagina 4 din 6 PrimulPrimul ... 23456 UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Rapoarte
    Postat de ROteam în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 4
    Ultimul mesaj: 16.03.2010, 10:49:34
  2. rapoarte
    Postat de TheDestroyer în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 4
    Ultimul mesaj: 09.07.2009, 18:24:33
  3. Rapoarte
    Postat de zephyr în forumul Intrebari Travian