Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Sunt arătate rezultatele de la 31 la 35 din 35

Subiect: banare cont la comanda

Banat
    Data înregistrării
    20.03.2009

Implicit Re: banare cont la comanda

Citat În prealabil postat de Andreea(vipera) Vizualizare mesaj
    stiati ce penalizari se aplica... "Ban la comanda" :))))
    Citat În prealabil postat de castdown Vizualizare mesaj
    este posibil ca "banarea la comanda" si iesirea din aceasta banare "genul:sterge-mi un sat " sa fie monitorizate de catre admini?
    te-ai uitat cumva la ce se referea mesajul initial, sau ai simtit nevoia sa te bagi in discutie doar ca sa ii iei apararea lui Je ne suis pas Charlie
    Până la un moment dat părea că se descurcă

Je ne suis pas Charlie

Sindromul Mircea Lucescu,intodeauna suntem cei mai buni dar ne fura arbitri de aia nu castigam niciodata,tot timpul am fi castigat...daca,parca...nici un server gol sa nu fi in stare sa il castigi spune multe,ca de obicei scuze se gasesc sute la oameni suparati pe realitate,ar fi in stare sa se certe aici cu oricine le contrazice aberatiile,cand acestea cad una dupa alta de la sine.
    Cum spuneau aseara jucatori unite ramasi pe server,Maxine a dat dell ca nu mai avea aur iar ceilalti stiau ca sunt morti fara Maxine sa le scrie mm-urile si sa le faca munca,de altfel asa cum stiam si noi...ceilalti erau doar lideri copy=past.:D
    Hasta la vista Bunite!

Fermier
    Data înregistrării
    30.08.2015

Draga Adi "Re: banare cont la comanda" hmmm eu asta vad scris ca titlu si nu m-am bagat sa il apar pe Ionut se descurca singur. Tu aici si altii pe alte forumuri, imi tot plangeti mie de mila, vai ce mi-a facut Ionut. Ma descurc si fara compasiunea voastra. Nu sariti ca imi place.

Ma bucur ca nu ai negat restul ... macar esti sincer. :)

Customer Service Representative & Community Manager CM Yaenara's Avatar
    Data înregistrării
    05.08.2008

Salutare,

am fost nevoită să șterg unele mesaje.
    Vă rog să păstrați bunul simț în discuții și să nu vorbiți despre metode de încălcare a regulilor / să nu acuzați alți utilizatori de încălcare a regulamentului.

Meșteșugar
    Data înregistrării
    01.03.2009
    Locație
    Zalau

§7.3 Deținerea și jocul pe mai multe conturi aparținând unui server de joc Travian, numite uzual "multiaccount", sunt considerate încălcări ale regulilor de joc și vor fi penalizate corespunzător. În aceeași categorie intră și întreținerea conturilor terțe și/sau locțiite. Întreținerea unui cont reprezintă modalitatea de accesare a acestuia prin diferite mijloace ce vin în contradicție cu paragrafele §1.1, §1.3, §2.1 și §3 ale prezentului Regulament de joc.

Deci eu daca joc pe un cont si is sitter la o persoana si respectiva nu intra 21 de zile cat ma lasa regulamentul si eu am trimis deff altundeva si un sat este jefuit sa sustina trupele risc ban?
    Stiu ca daca se intra cu parola dupa e pass sharing .Am patit pe ro2 ca m-a mancat in cur sa intru la un jucator care nu mai intra .
    Mi-e nu imi plac anumite treburi de aceea poate nici nu o sa mai joc .
    Nu imi plac jucatori din top 5 care au conturi fie si ele nescundare insa prieteni ,etc si ei cuceresc sate sa iasa pe final de server printre primi.Cei care cuceresc de la jucatori inactivi nu am nimic insa sa cuceresti din aceeasi alianta cu tine chiar daca iesi nu imi convine sau dintr-o alianta aliata cu tine ar trebui implementat o regula in care sa se spuna ca nu poti cuceri timp de 2 saptamani de la un jucator cu care ai fost aliat si care are deff la tine sa zic dar asta nu cred ca se poate
    Nu imi plac cei ce incalca regulile pedepsiti aspru sa nu mai incalce a 10 -oara si nu ma refer la bateri minore ci la alea mai grave...
    Eu va invit pe un server sa jucam cu romani fara un pic de gold bagat ,fara sa cucerim sate de la prieteni nostri din alianta ,fara sa farmam conturi terte si etc
    Caut co-player cinstit :)))
    Legolas-nume inventat de mine in toamna anului 2008 pentru travian.

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Subiecte asemănătoare

1. Travian in retelele mobile (nu am toate butoanele de comanda)
    Postat de minaluna în forumul Buguri/Server failures
    Răspunsuri: 6
    Ultimul mesaj: 03.05.2012, 22:25:25
  2. banare
    Postat de dacul1991 în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 7
    Ultimul mesaj: 24.01.2010, 19:03:48
  3. Banare cont
    Postat de The Unborned în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 14
    Ultimul mesaj: 06.03.2009, 14:46:42
  4. Comanda trupelor