Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 21 la 30 din 49

Subiect: RO-3, Runda a IX-a

Banat
    Data înregistrării
    31.01.2016

Implicit Re: RO-3, Runda a IX-a

Citat În prealabil postat de v.m.p Vizualizare mesaj
    Ha ha. Pai tu esti tot columnian insa iti ia mai mult timp sa realizezi asta :)
    Lasati non-columnienii sa vina la mine!!!

Senator MaDFroG's Avatar
    Data înregistrării
    05.10.2008
    Locație
    Pe un nufar , lacul Cismigiu

@ shevcenko - man daca nu te atacam o sa te bănuiască astia ca esti spion... Asa ca nu te superi daca iti bubuim capitala ocazional. Poti sa imi returnezi serviciul fara supărare
    Salut ! Ai auzit ? Cea mai buna alianta din Romania se va naste pe viitorul s5.com ,campioni ai serverelor nationale , nuclee de jucatori experimentati de pe s1 , s2 , s3 si s4 ...se unesc sub aceelasi nume ca sa joace pe cel mai disputat server international. Un proiect 100% romanesc...vrei sa participi ? Inscrie-te pe www.aliantelecolumna.ro !!!!!

http://forum.travian.ro/showthread.php?t=30480 - si am castigat

Fermier
    Data înregistrării
    29.09.2008
    Locație
    Bucuresti

Ce amuzanti sunt columnienii. Bre, am impresia ca s-a cam schimbat "gunoiul" pe care il maturati voi acum cativa ani. Curand o sa incepem sa va maturam noi, atunci o sa fie nasol. In rest numai bine :)

Customer Service Representative & Community Manager CM Yaenara's Avatar
    Data înregistrării
    05.08.2008

Salutare!

Vă rog să păstrați bunul simț în discuție, pentru a nu fi nevoie să șterg mesajele, sau să blochez conturi. :)

Spor la joc!

Yaenara

Banat
    Data înregistrării
    31.01.2016

Citat În prealabil postat de TouchScreen Vizualizare mesaj
    Ce amuzanti sunt columnienii. Bre, am impresia ca s-a cam schimbat "gunoiul" pe care il maturati voi acum cativa ani. Curand o sa incepem sa va maturam noi, atunci o sa fie nasol. In rest numai bine :)
    Habar n-ai tu cat de tare stiu columnienii sa se distreze pe seama adversarilor. Vrei sa ne oferi distractie?! Ai apelat la cine trebuie!

Citat În prealabil postat de CM Yaenara Vizualizare mesaj
    Salutare!

Vă rog să păstrați bunul simț în discuție, pentru a nu fi nevoie să șterg mesajele, sau să blochez conturi. :)

Spor la joc!

Yaenara
    Voi reciti textul regulamentului de pe forum, era o perioada cand il stiam mai bine ca cei din "echipa", dar nu cred ca s-a modificat intr-atat incat pentru insulta sa nu se dea ban ... cu exceptia "exechipa" Trefla, care n-a "beneficiat" de ban, m-ai convins ca nu s-a schimbat nimic la nivelul echipei. Daca ai avea amabilitatea sa nu-mi mai stergi mesajele in care raspund si care nu contin nimic "incriminator" ai putea deveni un moderator ce tinde spre perfectiune. Datorita faptului ca stegi doar ca sa stergi, fara acoperire regulamentara, mi se intaresc convingerile pe care le am din trecut. Acesta era singurul thread in care s-a postat in 2016 (in afara de aberatiile cu "Dragostea ..."), dar vad ca tii mortis sa moderezi un forum fara utilizatori. Pentru ce-ti doresti tu exista blog, unde scrii tu, citesti tu, iar daca mai citesc si altii ... "e bine asa".

Edit CM Yaenara> Din moment ce răspunsurile sunt oferite la mesaje șterse, trebuie șterse și acestea.
    Îți mulțumesc pentru feedback.

Yaenara
    Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 27.02.2016 la 18:24:20.

Fermier
    Data înregistrării
    29.09.2008
    Locație
    Bucuresti

Citat În prealabil postat de ovic_chiar_el Vizualizare mesaj
    Habar n-ai tu cat de tare stiu columnienii sa se distreze pe seama adversarilor. Vrei sa ne oferi distractie?! Ai apelat la cine trebuie!
    Habar n-am eu? Esti amuzant. Am jucat un server si jumatate alaturi de voi in Columne. Si crede-ma ca stiu ce gunoi se matura atunci si ce gunoi se matura acum, e cam aceeasi diferenta ca intre fotbalul de acum 50 ani si fotbalul contemporan.

Ziceai sa ma prezint, dar mi-a sters moderatoru' postul. N-are rost sa ma prezint, o sa o fac cand o sa defilez prin capitalele voastre, cat de curand. Totusi, daca vrei sa afli trebuie doar sa ridici cap'sorul putin si o sa ma vezi. Spor!

Salutare!

Spor la joc!

Yaenara
    Sa inteleg ca mi-ai sters mie mesajul pentru ca am jignit? Hmmm, sa inteleg ca aluziile nu sunt intelese de oricine si ca mai nou se numesc jigniri. Aici ii dau dreptate lu' 0vic, echipa veche, echipa noua, aceeasi "branza".
    Ultima modificare efectuată de TouchScreen; 27.02.2016 la 18:27:03.

Banat
    Data înregistrării
    31.01.2016

Ok! Bun hintul, sa ai spor si ma bucur de revedere. Sa stii ca m-a ajutat foarte mult reactia la adresa echipei :)

Edit CM Yaenara> Din moment ce răspunsurile sunt oferite la mesaje șterse, trebuie șterse și acestea.
    Îți mulțumesc pentru feedback.

Yaenara
    Atata timp cat postarea mea nu contine nimic neregulamentar, n-ai motiv sa o stergi, pentru ca rolul tau este sa aplici regulamentul si nu sa expui pareri personale. Cel care mi s-a adresat ar fi gasit raspunsul (el isi aduce aminte ce-a scris, sper ca nu ma vei contrazice), ai fi putut sterge doar citatul. E un sfat pentru viitor de la un "batran" al forumului. Si TouchScreen a pus niste ghilimele, care asa cum spune el au fost intelese de cine trebuie :)

Nici postarea ta nu era regulamentara. Te rog ca in cazul in care ai nelamuriri, sa ma contactezi in privat.

Yaenara
    Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 28.02.2016 la 14:01:07.

Fermier
    Data înregistrării
    29.09.2008
    Locație
    Bucuresti

Ok! Bun hintul, sa ai spor si ma bucur de revedere. Sa stii ca m-a ajutat foarte mult reactia la adresa echipei :)
    Ma bucur. Important e sa ne distram si sa facem un server asa cum era pe vremuri. Daca e ceva, ne auzim pe server, nu cred ca mai dau pe aici, oricum forumul e mort si se mai gaseste si modul sa ne stearga mesajele. Seara buna!

Artizan v.m.p's Avatar
    Data înregistrării
    18.11.2007
    Locație
    Bucuresti

Salutare!

Spor la joc!

Yaenara
    Buna Yaenara,

Am vazut cu totii cum userul cu numele Trefla l-a insultat pe Ovic.
    Te rog inca o data sa iti faci treaba asumata de tine in TCG si sa banezi acel user.

E greu insa trebuie sa dai un exemplu acum ca nu esti partinitor/partinitoare cu fostii membrii ai echipei travian.

Multumesc

Te rog sa verifici situatia userului inainte de a posta astfel de afirmatii.

Iar daca sunt probleme pe tema moderarii, va rog contactati-ma in privat.

Multumesc,

Yaenara
    Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 28.02.2016 la 13:57:36.
    Iar am baut banii de bere !!!

Fermier
    Data înregistrării
    13.02.2016

@MaDFroGNu va fie frica,returnam favorul ;)

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 18:16:22
  2. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro
    Răspunsuri: 12
    Ultimul mesaj: 04.05.2013, 15:41:33
  3. :: diplomație :: ROX - Runda XII
    Postat de Nicole în forumul speed.travian.ro