Vizualizare rezultate sondaj: Ce credeți despre viitoarele caracteristici anunțate? Argumentați alegerea.

Votanți
102. Nu poți vota în acest sondaj
  • Îmi plac și doresc să fie implementate pe serverele normale

7 6,86%
  • Nu îmi plac și nu doresc să fie implementate pe serverele normale

87 85,29%
  • Nu am jucat și nu știu despre ce este vorba

4 3,92%
  • Aștept să joc și să văd cum vor influența jocul pe serverele normale

2 1,96%
  • Îmi plac, dar vreau să rămână doar pe serverele speciale (versiune aniversară)

3 2,94%
Sondaj cu opţiuni multiple.
Pagina 3 din 12 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 21 la 30 din 118

Subiect: Topic discuții - viitoare caracteristici în Travian: Legends

Customer Service Representative & Community Manager CM Yaenara's Avatar
    Data înregistrării
    05.08.2008

Implicit Re: Topic discuții - viitoare caracteristici în Travian: Legends

Citat În prealabil postat de nexTrick Vizualizare mesaj
    Pai lasati-ne sa le discutam, va rog. Am observat un post care despica toata chestia asta si prezenta toate neregulile acestor caracteristici dar a fost sters imediat. De ce incercati sa ascundeti adevarul? Voi sunteti cei mai constienti cat dezechilibreaza jocul aceste caracteristici dar incercati sa ascundeti lucrurile rele ba chiar sa convingeti lumea ca vor imbunatati jocul.
    Prevad o instaurare virtuala a comunismului :)). Cred ca voi ati facut cu feedbackul primit exact ce au facut comunistii cu alegerile din 1946
    Nu a fost șters niciun mesaj din acest topic. Te rog frumos să te informezi înainte de a posta astfel de mesaje.
    Iar comparațiile cu comunismul sunt foarte deplasate. Te rog respectă regulamentul și păstrează bunul simț în discuții.

Citat În prealabil postat de PRED Vizualizare mesaj
    Asta in legatura cu cenzura si banurile aiurea de pe acest site.

http://i.imgur.com/O7GC8tE.png
    Te rog citește în mod special punctele 6 și 7.
    Cetățenii au drepturi, da. Dar au și responsabilități.

Acest forum aparține companiei Travian Games și va fi operat după regulile companiei.
    Dacă ești de părere că regulamentul contravine constituției, te rog adresează-te sediului din Germania. Până atunci, te rog respectă regulamentul.

Fermier demysek's Avatar
    Data înregistrării
    19.10.2014

@nexTrick, Acum a aparut..

Scuza-ti off-topicul.

Yaenara,ce parere ai despre postul meu anterior, am dreptate ca acestea sunt niste probleme care schimba jocul radical?

Sătean
    Data înregistrării
    28.05.2008

Ceea ce postezi este off-topic. Dacă ai nemulțumiri cu privire la regulament, te rog scrie către admin@travian.ro și voi înainta sesizarea mai departe, colegilor din Germania. Viitoarele mesaje care se abat de la regulament și de la subiectul topicului vor fi șterse.

CM Yaenara
    Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 26.04.2016 la 18:58:30.
    Tracul, Ben giugiu

Meșteșugar chebeleu's Avatar
    Data înregistrării
    28.12.2008
    Locație
    Nicosia (CY)

Citat În prealabil postat de CM Yaenara Vizualizare mesaj
    Am rugămintea să le transmiteți și colegilor voștri sau altor jucători să-și expună punctul de vedere pe acest subiect, fie că sunteți de acord sau împotriva acestor schimbări. Important este să argumentați răspunsul.

Feedback-ul de aici va fi transmis dezvoltatorilor jocului. Nimic nu este bătut în cuie. Dacă aceste schimbări se dovedesc a fi nefolositoare/dăunătoare jocului, este posibil să fie scoase din joc.
    Dacă vor aduce modificări benefice (dpdv al strategiei), vor rămâne în joc.
    Am sesizat recent un POLL deschis pe forumul UK in care 85% din cei care au votat au optat pentru varianta :
    "No, the change is dreadful and I don't want to play anymore."

Se poate crea un poll asemenator si aici pe forumul .RO in care oamenii sa voteze chiar si fara a argumenta ?

Mersi
    s2.RO / 2008-2015 [PHOENIX] chebeleu / hitman ; s5.RO / 2010-2012 [OBLIC] Darksoul
    s5.COM [ REF ] Dargo ; Tournament Final 2013 - 2017 [DACIA] Chebe / Kara

Data înregistrării
    05.08.2008

Citat În prealabil postat de demysek Vizualizare mesaj
    @nexTrick, Acum a aparut..

Scuza-ti off-topicul.

Yaenara,ce parere ai despre postul meu anterior, am dreptate ca acestea sunt niste probleme care schimba jocul radical?

Da, sunt de acord că aceste caracterisitici vor schimba jocul.
    Orice joc trebuie să aibă parte de schimbări... O evoluție este necesară, iar pentru acest lucru se vor încerca noi caracteristici.
    Ca orice companie, se ia în calcul și profitul, însă nu acest lucru este factorul cel mai important. Dorim ca jocul să fie îndrăgit de jucători.
    Pentru a afla ce anume vă nemulțumește, apelăm la voi, cu rugămintea de a vă expune punctul de vedere. Mă simt nevoită să repet: Acest topic a fost creat cu acest scop - de a continua feedback-ul, iar jucătorii trebuie să comunice civilizat, în conformitate cu regulile jocului.

Meșteșugar chebeleu's Avatar
    Data înregistrării
    28.12.2008
    Locație
    Nicosia (CY)

Question Re: Topic discuții - viitoare caracteristici în Travian: Legends

Orice joc trebuie să aibă parte de schimbări...
    De acord cu tine total!

O evoluție este necesară, iar pentru acest lucru se vor încerca noi caracteristici.
    Aceast path nu este o evolutie ci mai degraba cea mai mare gafa din istoria acestui joc.

Ca orice companie, se ia în calcul și profitul, însă nu acest lucru este factorul cel mai important.
    Nu suntem ipocriti si nici batuti in cap, orice companie alearga dupa profit , ar fi absurd sa nu o faca. Lacomia in schimb poate face foarte multe pagube iremediabile. O campanie corecta este o campanie gandita pe termen mediu si lung si nu o campanie gandita pentru "ACUM". Nu stiu cine se ocupa de strategia de marketing a companiei dar cu siguranta nu este la curent cu trendul si orientarea jucatorilor si pot spune un amator in domeniu.

Dorim ca jocul să fie îndrăgit de jucători.
    Daca ai conduce un Mercedes de care esti foarte multumita iar la un moment dat cineva iti ofera un cal si o caruta in locul Mercedesului , Vei indragi la fel de mult plimbarile cu caruta? Probabil comparatia este putin deplasata dar cam pe acolo este.
    Travianul este un joc colectiv , NU INDIVIDUAL , ganditi'va mereu la colectiv si nu la X sau Y.

Pentru a afla ce anume vă nemulțumește, apelăm la voi, cu rugămintea de a vă expune punctul de vedere. Mă simt nevoită să repet: Acest topic a fost creat cu acest scop - de a continua feedback-ul, iar jucătorii trebuie să comunice civilizat, în conformitate cu regulile jocului.
    Unii sunt poate putini mai acizi in exprimare dar cu toate acestea majoritatea jucatorilor care au postat aici sunt dezamagiti si extrem de suparati pe aceste "upgrade'uri".
    Faptul ca sunt putine persoane care posteaza la subiect se datoreaza intr'o oarecare masura si moderatorilor care tin mortis sa abuzeze de puterea care le'a fost incredintata.

Nu se face abuz, ci se aplică regulamentul. Te rog nu mai posta astfel de afirmații. Respectați regulile și nu vor exista probleme. - CM Yaenara

Astept poll'ul acela cu mare interes.
    Mersi
    Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 26.04.2016 la 20:08:51.
    s2.RO / 2008-2015 [PHOENIX] chebeleu / hitman ; s5.RO / 2010-2012 [OBLIC] Darksoul
    s5.COM [ REF ] Dargo ; Tournament Final 2013 - 2017 [DACIA] Chebe / Kara

Data înregistrării
    05.08.2008

Am creat un sondaj în acest topic.

Vă rog votați...
    Este indicat să vă argumentați alegerea.

Fermier
    Data înregistrării
    17.12.2015

Nu sunt de acord . Jocul va fii mult mai simplu pentru cei ce nu stiu sa joace Travian si se dau drept veterani.
    Jocul trebuie să fie mai greu nu mai ușor . Care mai e farmecul ? În locul vostru as veni cu idei mai creative cum ar fii sa schimbam ceva la eroi , chat pentru alianță (nu forum) etc

Sătean
    Data înregistrării
    06.10.2007

Eu zic sa faceti 20 de servere cum vreti voi si unul cum a fost primul ,cei mai vechi stiu fara artefacte cu eroul care il faceai din soldat . Acel joc unde intrau 20k unde nu conta asa de mult diferenta intre cei cu bani si cei ce joaca de placere .Fara lista farm la adunare sa muncesti pentru orice resursa .as fi curios citi ar intra .
    Ultima modificare efectuată de scleptzu; 26.04.2016 la 21:20:22.

Fermier
    Data înregistrării
    26.12.2015

Sunt de acord cu tine Trixx

Pagina 3 din 12 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-1 Runda X - Topic discuții
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 1
    Răspunsuri: 2
    Ultimul mesaj: 21.07.2016, 18:45:39
  2. Turneul Travian 2016 - Topic discuții
    Postat de CM Yaenara în forumul Ambasadele pentru Travian - Turnee internationale
    Răspunsuri: 5
    Ultimul mesaj: 09.07.2016, 21:30:29
  3. Răspunsuri: 0
    Ultimul mesaj: 09.06.2016, 22:46:51
  4. Turneu Travian - Topic discuții
    Postat de CM Yaenara în forumul Ambasadele pentru Travian - Turnee internationale
    Răspunsuri: 24
    Ultimul mesaj: 07.04.2016, 23:03:58
  5. Travian 4.4 devine Travian: Legends!
    Postat de CM Yaenara în forumul Anunțuri
    Răspunsuri: 1
    Ultimul mesaj: 30.07.2015, 14:20:00

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •