Sunt arătate rezultatele de la 1 la 6 din 6

Subiect: Nu pierdeți ocazia de a afla mai multe despre jocul vostru preferat!

Customer Service Representative & Community Manager CM Yaenara's Avatar
    Data înregistrării
    05.08.2008

Implicit Nu pierdeți ocazia de a afla mai multe despre jocul vostru preferat!

Name:  rsz_asktravian.jpg
Views: 393
Size:  88,4 KB

Dragi jucători,

Bine ați venit la prima iterație #AskTravian. Aveți întrebări pe care doriți să le adresați direct sediului central Travian?

Până în data de 14.04.2017 puteți posta o întrebare în acest topic. Echipa Travian va aduna toate întrebările postate de jucători. Promitem că vom citi toate întrebările voastre, însă nu vom putea răspunde tuturor. Peste aproximativ o lună vom reveni cu răspunsurile - fie în format video, fie text.

Puteți posta întrebări referitoare la modul de joc, artă, istoria jocului, triburi, caracteristici noi etc.
    Întrebările generale despre joc (Cum antrenez trupe?) sau despre regulament (blocări / penalizări) se vor adresa în joc echipei Support / Multihunter, după caz.

Așteptăm cu nerăbdare întrebările voastre!

Echipa Travian: Legends
    Ultima modificare efectuată de CM Yaenara; 11.04.2017 la 21:48:42.

Fermier
    Data înregistrării
    20.02.2014

Implicit Re: Nu pierdeți ocazia de a afla mai multe despre jocul vostru preferat!

eu am ceva aur blocat pe un cont mail. este din anul 2014 , undeva la 1070 de aur. am folosi te finala din acel an si urmatorii ani nu am putut sa il folosesc . cand am intrebat la supor , au spus ca il pot folosi pe Com , eunde eu nu joc. deci va rog sa ma ajutati

Fermier
    Data înregistrării
    27.01.2017

Implicit Re: Nu pierdeți ocazia de a afla mai multe despre jocul vostru preferat!

as avea o rugaminte,sa se dechida ceva server in gen t3.6
    multi jucatori vad ca au aceasta dorinta,ca se aducem aminte de vremurile bune,cand fucatori cu gold putin sau deloc,nu erau asa defavorizati fata de cei cu gold mult asa cum a spus si colegun l-g.

Customer Service Representative & Community Manager CM Yaenara's Avatar
    Data înregistrării
    05.08.2008

Citat În prealabil postat de marianCT Vizualizare mesaj
    eu am ceva aur blocat pe un cont mail. este din anul 2014 , undeva la 1070 de aur. am folosi te finala din acel an si urmatorii ani nu am putut sa il folosesc . cand am intrebat la supor , au spus ca il pot folosi pe Com , eunde eu nu joc. deci va rog sa ma ajutati
    La acest tip de întrebări vei primi răspuns de la Support în joc, nu este o întrebare care poate fi adresată echipei T:L pentru acest eveniment.
    Ai primit deja un răspuns, nu te putem ajuta cu altceva în acest caz.

Meșteșugar FantomaS's Avatar
    Data înregistrării
    02.07.2007
    Locație
    iasi

Pe cand pe serverul 3x se va ocupat cineva de cei care joaca cu 100 conturi suport ? Nu dau nume ca nu este frumos dar s-a dus serverul la vale din cauza catorva jucatori .Desi au fost reclamati la MH nu s-a facut nimic niciodata .
    Fantoma De La Opera !!

Fermier
    Data înregistrării
    13.04.2017

Buna ziua am si eu o intrebare despre travians de ce sa inchis ?..... ca mie foarte dor de el

Subiecte asemănătoare

1. Pot afla ??!!
    Postat de mytzu în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 2
    Ultimul mesaj: 10.08.2009, 10:41:34
  2. capitala se pierde?
    Postat de alexix în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 3
    Ultimul mesaj: 15.01.2009, 17:28:05
  3. cum pot afla informatii despre un jucator?
    Postat de artistu în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 3
    Ultimul mesaj: 27.12.2008, 08:57:11
  4. mai multe sate...mai multe resurse?
    Postat de lara în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 6
    Ultimul mesaj: 27.09.2008, 00:43:24
  5. Atac cu mai multe capetenii de pe mai multe sate
    Postat de Optimus în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 12
    Ultimul mesaj: 27.08.2007, 20:19:21

Reguli de postare