Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 13 din 13

Subiect: #REZIST

Fermier
    Data înregistrării
    03.01.2014

Implicit Re: #REZIST

Intrebam si eu pur si simplu,o simpla intrebare nevinovata ca sa ma lamuresc despre datele ecuatiei,insa raspunsul prompt si editarile ulterioare ale postului tau denota o iritare grava care nu poate decat sa ma intristeze.
    [...]
    Ultima modificare efectuată de Anthem; 28.05.2017 la 13:55:47. Motiv: Incalcare regulament

Fermier
    Data înregistrării
    02.04.2017

Citat În prealabil postat de vipera Vizualizare mesaj
    Intrebam si eu pur si simplu,o simpla intrebare nevinovata ca sa ma lamuresc despre datele ecuatiei,insa raspunsul prompt si editarile ulterioare ale postului tau denota o iritare grava care nu poate decat sa ma intristeze.
    [...]
    O fost o greseala gramaticala

[...]
    Ultima modificare efectuată de Anthem; 28.05.2017 la 13:56:30. Motiv: Incalcare regulament

Fermier
    Data înregistrării
    23.11.2015

Citat În prealabil postat de vipera Vizualizare mesaj
    Sa ma lamuresc si eu,voi vorbiti de extraordinara alianta Dacia care a facut...fasssss pe ultima finala?
    fasss ala pe ultima finala, a urmat dupa o alta finala castigata la pas..... te macina pe undeva cred asta....si nu e deloc usor si la indemana oricui sa bata in 600 conturi, rusii cu 2k conturi, mai mult de atat sa ii atace tot serverul...furand extinse, capitale sterse...dar nah...invidia asta...

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •